Royal Canin British Shorthair Kedi Maması

Kediniz için seçtiğiniz mama bir hayli önemlidir. Hem kedinin sağlığı açısından önemlidir hem de ev yaşantısını düzenlemesi açısından önem arz etmektedir. Royal Canin British Shorthair kedi maması hem yavru kediler hem de yetişkin kediler için farklı mamalarla karşınıza çıkıyor. Kullanan pek çok kişi kedilerinin Royal Canin mamalarını lezzetli bulduğunu, düzenli olarak yiyebildiğini söylüyor.

Ayrıca yavru kediler de tüketim açısından sıkıntı yaşamıyor ve parçacıklarını kırmakta ve yemekte zorluk yaşamıyor. Aynı zamanda kedi sahiplenmiş kişiler bu mamayı kullandıktan sonra kedilerin ağız kokularında sıkıntı yaşamadıklarını aynı zamanda dışkı kokusunun azaldığını belirtiyorlar. Besin değerleri açısından yavru kediler için oldukça dengeli olan mamayı sizler de kedinize denetebilirsiniz.

Kedi Maması Ucuz Markalar

Tüm evcil hayvanlar için en masraflı konu mama oluyor. Bazı kişiler evcil hayvanlarını insan besinleriyle besleme konusunda ısrarcı olsa da bu hayvanların metabolizması ve vücut direnci açısından bir hayli zararlı. Aslında kedi maması ucuz markalardan alınarak veya kampanya ve indirimler takip edilerek oldukça uygun fiyatlara denk gelebilmektedir. Kedi mamaları 10 TL’den başlayan fiyatlarla karşınıza çıkacaktır. Tabii bunun yanı sıra kiloya göre fiyatlar değişmektedir. En ucuz markalar sırasıyla Golosi, Bozita, Pro Plan, Reflex olarak karşınıza çıkacaktır. Bu mamaları alan kişiler kalitesinden oldukça memnunlar ve fiyatına göre oldukça iyi markalar olarak bilinmektedirler.

Kaliteli Kedi Taşıma Çantası

Kedi taşıma çantası seçimi özellikle iri bir kediniz varsa çok önemlidir. Genellikle hiçbir kedi bunlardan hoşlanmaz. Çünkü bunlarla birlikte ya yolculuğa çıkarlar ya da veterinere götürülürler. İlk olarak kedinizin boyutuna ve kilosuna uygun kaliteli bir çanta seçmelisiniz.

Sonrasındaysa eğer kedinizi yeni sahiplenmediyseniz sevdiği renkle ilgili bir fikriniz varsa bu renkleri tercih etmeniz daha iyi bir tercih olabilir. Plastik olduğu için dayanıklı olması önemlidir. Bu açıdan Petlebi ürünlerine güvenebilirsiniz. Farklı modellerle karşınıza çıkan Petlebi kedi taşıma çantaları aynı zamanda oldukça geniş. Sipariş günü anında kargoya verilen ürünler hızlı şekilde sizlere ulaştırılıyor ve ücretsiz kargo seçeneğinden de yararlanabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir