Hakkımda

Kimdir bu gezi blogu yazarı tipsiz gezgin diye soruyor olabilirsiniz, yada bana ne kardeşim diyor da olabilirsiniz ama ben yine de size ben kimim bi kısaca anlatmaya çalışayım. Efendim bendeniz Denizli, Çameli doğumlu bir seksenler çocuğuyum, Liseyi 2,5 senede üniversiteyi ise 13 senede bitirme başarısı göstererek 4 yıl gibi İngiltere’de bulunup bir çok farklı iş tecrübesi ardından 2011’de kurduğum işletmemi üç kere batırarak başarılarıma bir yenisini ekledim.

Derken yaş 38, anlattığım başarısızlıklar yanında bir çok başarım da var elbet ama henüz mutlu olmadığımı farkettim. Öğrenciliğimde sırt çantam ile gezdiğim günlerin ne kadar keyifli olduğu ve o zamanlar görmeyi, hissetmeyi ve bir süre bulunmak istediğim yerleri hala keşfetme arzusunun içimde yandığını hissettim ve artık bir seyahat bloggeri olma yolunda adımımı atma zamanın geldiği kararını verdiğim noktaya geldim.

Daha ucuza gezmek, low cost travel vs. bir çok yazı okuduktan sonra aslında en güzelinin ofisi bağımsız ve lokasyon bağımsız çalışma sureti ile gezme şekli olan “digital nomad” kavramı beni çok cezbetti. Şimdi tecrübe, bilgi ve yeterliliklerimi derleyerek ofis bağımsız ve freelance olarak danışmanlık hizmetleri sunmak üzerine iş planımı güncelledim.

Belirli bir dijital yörük olarak iş tecrübesi edindikten sonra bunu lokasyon bağımsız hale getirerek, dünyanın farklı şehirlerini sadece gezmek değil o şehirlerde en az bir iki ay kalarak deneyimlemek ve bunları sizlere anlatmak istiyorum.

Bana sosyal medya hesaplarımı takip ederek, sponsorlar sayfasını ziyaret ederek yada gezilerime maddi destek olarak destek olabilirsiniz. Yada sadece hayırlı yolculuklar dileklerinizi ileterek de destek olabilirsiniz.

Daha çok gezdiğiniz, hayattan daha fazla keyif aldığınız ve sevdiklerinizin de sevdiği günler dileklerimle.