İnternek Reklamları

Google adwords üzerinden vereceğiniz internet reklamlarını yönetiyoruz. Aynı bütçeyi harcayarak hedef kitlenize ve satın alamya hazır internet kullanıcılarına daha kolay ulaşmak ister misiniz?

Çalışma Şeklimiz ve Fiyatlar

İki tür konsept üzerinden google adwords reklam danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

1- YARI MODEL: Hesap ve ödeme size ait olan Adwords hesabınıza bizi kullanıcı olarak ekleyerek, reklamlarınızı oluşturma, anahtar kelimeleri belirleme, dönüşüm takip ve yeniden düzzneleme işlemleri için hesabınızı düzenliyoruz. Bu model için reklam danışmanlığı ücretimiz aylık 350 TL‘dir.

2- TAM MODEL: Reklam bütçenizi bize göndereke reklam, hedefleme, kelime, dönüşüm, yeniden düzenleme vs. tüm işlerin sizin adınıza tarafımızdan yapıldığı yöntem.  Bu türde ücretimiz gönderdiğiniz her reklam bütçesi üzerinden %15 komisyon şeklindedir.

 

Notlar:

Tüm danışmanlık hizmetleri gibi emek ve tecrübe üzerine dayalı hizmetlerimiz için ücretlerin iş başında alındığını hatırlatmak isteriz.

Facebook, instagram, twitter gibi sosyal mmecralarda vereceğiniz reklamlar ve influencer(fenomen) reklamcılığı konusunda hizmet almak için de bizimle çalışabilirsiniz.

Yukarıda değindiğimiz PPC(tıklama başına ödeme) şeklindeki İnternet reklamları yanında 500TL‘den başlayan fiyatlarla SEO paketlerimiz ile de yanınızdayız.

 

Fırsat:

Profesyonel destek almış reklam kampanyalarının normallerden en az %75 daha etkili olduğunu biliyor muydunuz?

Deneyimli bir internet danışmanı ile çalışarak aynı bütçe ile reklamlarınızdan %75 hatta daha fazla dönüş alırsınız. Paranızı boşa harcamadan, işinize odaklanırsınız.

İnternette başarı, reklam ve SEO çalışmaları için Hakan Kaya 0544 258 20 20